myprotia logo Electrical and Computer Engineering Community
Ημερολόγιο
 Portal » Community » myprotia.gr magazine » Blogs
Τα του Ματσον τω Matson!
Συντονιστές: DiKA85
Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 9 [178 Posts]   Μετάβαση στη σελίδα: Προηγούμενη 1, 2, 3, 4, ..., 7, 8, 9 Επόμενη
Συγγραφέας Μήνυμα
bill Offline

Ένταξη: Τρι 15 Απρ 2003, 15:01
Τόπος: Παντού και πουθενά
Ρόι Ρόι γ@αμ# τους το σόι!
Βάλτε φωτιά κάψτε καλά Ομ@νοια και Πειρα@α...τη μπ@στ@ρδ@$πολη αυτη...και της μ@μ@# σας το μ@#ν@!!!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Σεπ, 2007 11:09 pm
 Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
 Επιστροφή στην κορυφή 
sotis Offline

Ένταξη: Τρι 28 Αύγ 2007, 12:58
matson prepei na stamatiseis tis malakies se barethike o kosmos

GEGE?????

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ, 2007 4:29 pm
 Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
 Επιστροφή στην κορυφή 
matson Offline

Ένταξη: Τρι 04 Σεπ 2007, 19:46
Τάκης Λεμονής:

"Οταν δέχεσαι το γκολ της ισοφάρισης στο 93', το παιχνίδι σου αφήνει πικρή γεύση. Θέλαμε να παίξουμε καλά, να κερδίσουμε και η αλήθεια είναι ότι είχαμε μερικά καλά διαστήματα. Σε αυτό το επίπεδο όμως δεν επιτρέπεται να είναι τα γήπεδα σε τόσο κακή αγωνιστική κατάσταση. Το χόρτο είχε 10 μέτρα ύψος κι αυτό δεν μας επέτρεψε να παίξουμε έτσι όπως θέλαμε. Πρέπει να το λάβουν υπόψιν οι παράγοντες, αλλά και στις συσκέψεις της Σούπερ Λίγκα που συζητούν για τα ρούχα που θα φορούν οι ομάδες να δουν πιο σωστά το κομμάτι του ποδοσφαιρικού θεάματος! Δεν ήμασταν καλοί στο δημιουργικό τομέα, παρότι μας δόθηκαν οι ευκαιρίες. Επαναλαμβάνω όμως ότι είναι αδιανόητο να παίζουμε σε τέτοιο αγωνιστικό χώρο. Και δεν το λέω μόνο για τον Ολυμπιακό, αλλά και για τον Αρη που είναι τεχνική ομάδα. Η εμφάνισή μας σε κάποια διαστήματα δεν ήταν καλή, αλλά η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου δεν μας επέτρεψε να παίξουμε έτσι όπως θέλαμε".

SER TAKIS ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑΜΕ!
MONO MIA OMADA STO XORTO ΣΗΜΕΡΑ!

Δρομολογιο στην Αμφισσα μετα το χωρισμο μου με την γυναικα της ζωης μου κετς! http://www.youtube.com/watch?v=99T2z2zCz-Y&feature=player_embedded

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ, 2007 9:28 pm
 Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
 Επιστροφή στην κορυφή 
fassoulas Offline

Ένταξη: Παρ 20 Ιούλ 2007, 13:22
Οσο μια ομαδα του βεληνεκους του Αρη θα ισοφαριζει τον (αδιαφορο και κακο) Ολυμπιακο στο 93' μεσα στην εδρα της και θα θεωρειται μεγαλη επιτυχια, τοσο το ελληνικο ποδοσφαιρο θα μενει στασιμο.
Κλη επιτηχια στον Αρη στο παιχνιδι με τη Σαραγοσα.

Υ.Γ. Κυριε Ματσον , αληθευουν οι φημες που κυκλοφορουν οτι παρολο το νεαρο της ηλικιας σας προτιματε γυναικες "ωριμες"????

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ, 2007 11:16 pm
 Επιστροφή στην κορυφή 
matson Offline

σωστη η παρατηρηση σου φασουλα και κακως πανηγυριζουν οσοι το κανουν!
ωστοσο εγω μονο τα λογια του σερ Τακης παρεθεσα και σχολιασα δεν το κρυβω ειρωνικα!

παρα ταυτα κυριε δημαρχε ας ερθουμε στο 2ο σκελος της ερωτησης σας!
(Υ.Γ. Κυριε Ματσον , αληθευουν οι φημες που κυκλοφορουν οτι παρολο το νεαρο της ηλικιας σας προτιματε γυναικες "ωριμες"????)

σου απαντω φασουλα πως περι ορεξεως κολοκυθοπιτα Laughing Laughing Laughing
Cool Cool Cool Cool !

θελω να μου απαντησεις και συ σε μια ερωτηση!
πως αν και ειste δεσμευμενος ,οταν η κοπελα σας φευγει στην Αθηνα σας πετυχαινω συνεχως στο κοσμικο κεντρο metropolis με ξανθιες κυριως υπαρξεις να επιδιδεστε σε ακαταπαυστη ποση αλκοολ και βρωση ξηρων καρπων!το θεμα δεν τελειωνει ομως εκει....εχει και συνεχεια που καλυτερα ειναι να μην φανερωθει τωρα γιατι 8α παρει η μαπαλα και αλλους!(βλεπε asovaro kai μιτσargi) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Cool Cool Cool

Δρομολογιο στην Αμφισσα μετα το χωρισμο μου με την γυναικα της ζωης μου κετς! http://www.youtube.com/watch?v=99T2z2zCz-Y&feature=player_embedded

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ, 2007 11:39 pm
Έχει επεξεργασθεί από τον/την matson στις Κυρ 30 Σεπ, 2007 11:50 pm, 1 φορά
 Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
 Επιστροφή στην κορυφή 
edgar Offline

Ένταξη: Παρ 25 Μάρ 2005, 00:03
χαχαχα το πιο απολαυστικο blog εως τωρα... Razz Razz Razz

ξεκατινιαστειτε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ, 2007 11:41 pm
 Επιστροφή στην κορυφή 
fassoulas Offline

Κυριε Ματσον, αφου σας πω οτι θα επρεπε να γνωριζετε οτι ολυμπιακος,αλκοολ,ξηροι καρποι και ξανθο μαλλι ειναι οι 4 αδυναμιες μου , θα ηθελα να σας απαντησω μεεν τραγουδι: "Οσοι ειναι αισθηματιες την πατανε στη ζωη"

Καλω τον assovaro και τον Μητσοφλωρο να παρουν θεση!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ, 2007 11:56 pm
 Επιστροφή στην κορυφή 
triantafillos Offline

Ένταξη: Πεμ 16 Αύγ 2007, 13:21
edgar μην ανακατευεσαι..
οσο για εσενα αραχνη αν αληθευουν οι φημες
του ματσον θα πρεπει να ντρεπεσαι.
ανδρες του δικου σου βεληνεκους δεν περιμενουν την
απουσια λεγαμενης για να ξεπορτισουν.
βαλε τα πραγματα στη θεση τους οσο ειναι καιρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Οκτ, 2007 11:35 pm
 Επιστροφή στην κορυφή 
triantafillos Offline

matsooooooooooooooon

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Οκτ, 2007 11:38 pm
 Επιστροφή στην κορυφή 
matson Offline

τσουτσουνι αφιερωμενο.....

www.youtube.com/watch?v=2hU99Vn8GZ8

μην ασχολεισαι με τον φασουλα γιατι σημερα ηρθε η λεγαμενη και μπορει να μπει forum να διαβασει τι λεμε και μετα τον φασουλα τον περιμενει παντοφλα! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Cool Cool Cool Cool

φασουλα σε κατηγορω για αχαριστια! Cool

τσουτσουνι δεν μπορω να διαβασω μονωσεις!
ξερεις γιατι?

γιατι ΑΡΗ μου δεν γινεται αλλιως!
vamos! Cool

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:13 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
fassoulas Offline

tsoutsouni

Αυτα που λεει ο ματσον ειναι φημες ,αν εχει αποδειξεις να τις καταθεσει!
Ενα πραγμα θα σου πω: Ιταλικη Μαφια!

Και να σας πω και κατι...... το χαμε αναγκη!
Και να σας πω και κατι αλλο..... το χαμε αναγκη πολυ!

Υ.Γ. Κυριε tsoutsoyni ας κοιταξει ο καθενας τη καμπουρα του γιατι ως γνωστον εχω πολλλα ραματα για τη γουνα σου!( εγω δε παω στα ξενα σπιτια ευσωμων κοπελιων.....)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:18 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
triantafillos Offline

ευχαριστω πολυ ματσον
παντα ευγενικος
οσο για το φασουλα δε νομιζω να τον πειραζει η παντοφλα.
εξαλλου τον τελευταιο καιρο ειναι σε ημερησια διαταξη.
αρε φασουλα οι ερωμενες σε μαρανανε

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:24 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
fassoulas Offline

Αν και βαλομαι απο παντου με ανυποστατες συκοφαντιες που ως σκοπο εχουν να φθειρουν την εικονα μου ως δημαρχος( αλλωστε ειναι γνωστη η δεξια πολιτικη φυση του ματσον και του τσουτσουνι) εχω να πω οτι δεν εχει ξημερωσει η μερα που ο φασουλας θα φαει παντοφλα!

"ευχαριστω πολυ παντα ευγενικος"!: φλωριες!!! Τι ειναι αυτα ρε? αντρες ειμαστε!

ματσον, οσο για τη "παντοφλα", στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σχοινι! Εκτιθεσαι......

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:33 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
triantafillos Offline

ο καθενας με τα γουστα του κυριε φασουλα
σε τελευταια αναλυση καλυτερα ευσωμες παρα
παντοφλα και την κοτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:37 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
sotis Offline

Ένταξη: Τρι 28 Αύγ 2007, 12:58
θα φατε παπουτσιι.Λιγο επιπεδοο να εχουμε

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:52 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
bill Offline

fassoulas έγραψε:
Οσο μια ομαδα του βεληνεκους του Αρη θα ισοφαριζει τον (αδιαφορο και κακο) Ολυμπιακο στο 93' μεσα στην εδρα της και θα θεωρειται μεγαλη επιτυχια, τοσο το ελληνικο ποδοσφαιρο θα μενει στασιμο.

Το ελληνικό ποδοσφαιρο θα μενει στάσιμο όσο πέφτουν οι παικτες του γάβρου(και του κάθε γάβρου) για κάνουν καθυστερήσεις,όσο λέει ο κυρ-Τακης ότι του φταίει το χόρτο,όσο δεν τιμωρείται ο Αντζας για το κ@λοδάχτυλο που έκανε,όσο υπάροχυν παίκτες που αξίζουν 5 και χρεώνονται 100,όσο υπάρχουν στημενοι δημοσιογράφοι(βλέπε Περικλής Στέλλας),όσο βγαινουν εκει στη ΝΕΤ και κανουν ψηφοφοριες τι εφταιγε που κόλησε ο Ολυμπιακος στο χαριλάου
1)Λαθη του Τακη
2)αμυνα Οσφπ
3)αλλοι παργοντες(γηπεδο,διατησια κλπ)

Βλέπεις οτι πουθενά δεν υπάρχει η λέξη Αρης( διοτι Ολυμπιακός δεν υπήρχει στο γήπεδο διότι τον έσβησε ο Αρης)
Για μενα αυτοι κανουν κακό στον Ολυμπιακό με αυτες τις απόψεις γλύφουν τον Ολυμπιακό με αποτέλεσμα σε ματς που ο Ολυμπιακος έπρεπε να ΄χανει ωστε να δει τα λαθη του και να γινεται καλύτερος,γίνεται όλο και χειρότερος.Γι αυτό γίνεται και ρόμπα στην Ευρώπη...

Μην ξεχνας απο τα 30 ματς που εδωσε ο Αρης περσυ 10 διαιτητες παραπέμθηκαν με χαμηλή βαθμολογια...Ω τι σύμπτωση...

Θα μπορουσα να αναφέρω καμια 30 ακομα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ γεγονότα τα οποία ευθύνονται για το κακό ελληνικό ποδόσφαιρο αλλα είναι αργά και ίσως κουράσω...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 1:39 am
 Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
 Επιστροφή στην κορυφή 
fassoulas Offline

Δε χρειαζεται Βιll και με αυτα που ειπες μας κουρασες!
Κοιτα μπορω να σου απαντησω αναλογα και να σου αραδιασω ενα σωρο γαυρο-επιχειρηματα που απεχθανομαι, δε θα το κανω ομως.
Ρε φιλε εγω τον Αρη και το λαο του(ειδικα στο μπασκετ) τον θεωρω ισαξιο του ΟΣΦΠ και του ΠΑΟ, εσεις γιατι υποτιματε την ομαδα σας και πανηγυριζετε για ενα Χ που πηρατε μεσα στην εδρα σας? Θα σας γουσταρα πολυ αν λεγατε με τη αρχη του πρωταθληματος οτι στο Χαριλαου "15 ματς-15νικες"!
Τελος παντων δεν ηθελα και ουτε θελω να ερθω σε αντιπαραθεση, το σχολιο μου ηταν σαφεστατο , εξαλλου ο ματσον συμφωνησε.

Βιll, δυστυχως η ΝΕΤ κανει τη δουλεια της. Και αφου πουλαει ο Ολυμπιακος "πουλαει" Ολυμπιακο αλλωστε εδωσε καποια εκατομμυρια ευρω για να τον αγορασει.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 2:30 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
matson Offline

επειδη γνωριζομαστε προσωπικα Φασουλα και ξερω οτι εισαι αντικειμενικος συμφωνω με το οτι οι Αρειανοι δεν πρεπει να πανηγυριζουν ενα Χ με τον οσφπ!αυτο ειναι το αυτονοητο και δεν πανηγυρισαν κιολας! ο Αρης επαιξε στα ισα και πηγε για τη νικη!

οσο για δημοσιογραφους τα χουμε πει πολλες φορες οτι καθοριζουν ατιδρασεις και αποψεις και εχω παψει να ασχολουμαι!

οι δημοσιογραφοι καθαρα χαιδευουν αυτια και απο τετοιους δοξα το θεω εχουν ολες οι ομαδες!οπως και στον Αρη υπαρχουν αντιστοιχοι και ο Βιll που ζει και πιο κοντα τη βορεια Ελλαδα γνωριζει τι ακριβως λεω!

κριμα να μπαινουμε στο τρυπακι που προσπαθει ειτε ο Παπαδημητριου
ειτε ο Στελλας και οι ομοιοι τους να μας βαλουν!

η μαλακι@ ειναι οτι μπαινουμε χωρις να το καταλαβουμε!

γιατι ΑΡΗ μου δεν γινεται αλλιως!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 3:05 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
bill Offline

fassoulas έγραψε:
εσεις γιατι υποτιματε την ομαδα σας και πανηγυριζετε για ενα Χ που πηρατε μεσα στην εδρα σας?

Ειδες λοιπον που μπαινεις και εσυ στο τρυπάκι να λες οτι πανηγυρίσαμε που φέραμε Χ στην έδρα μας?
Κανένας δεν πανυγύρισε,για μένα το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό καθως θέλω μόνο νίκη σε κάθε τομέα αθλητισμού που παιζει ο Αρης,ακόμα και στο τάβλι!
Αλλα όταν μπήκε πανηγύρισα ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ.

Η αντιδραση στο τέλος ηταν πολύ φυσιολογική και ηταν ξέσπασμα για τις 5 τουλαχιστον κλασικές ευκαιριες για γκολ που η μπαλα(και ο νικοπολιδης) δεν ηθελε να μπει!
Εσυ δηλαδη αν χανεις απο τον βαζελο η απο τον παοκ η απο τη γρια στην εδρα σου και ισοφαρισεις στο 90 δεν θα πανηγυρισεις ρε φίλε?
Τι λες τωρα....

Αλλα για μένα μπήκες και εσυ στο τρυπάκι να πεις οτι πανυγυρίσαμε..
Ενω ξέρεις οτι δεν εγινε ετσι.Και αυτό διοτι το άκουσες στη Νετ που είναι γνωστη η κόντρα με τον Αρη....
Σε λίγο όμως θα αλλάξεις γνώμη κι εσυ...Κοντευει ο καιρος....
Αλλωστε αυτες οι αντιλήψεις είναι φτιαγμενες κατ 'εμέ απο ΜΜΕ΅κλπ...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 11:05 am
 Επιστροφή στην κορυφή 
asovaros Offline

Ένταξη: Τετ 23 Αύγ 2006, 18:30
Τόπος: ΝΑΞΟΣ
"10 χρόνια φαγούρα"
Απλά είναι τα πράγματα!!!

Και λίγα λόγια για το φίλτατο fassoula , γιατί είναι μάγκας και το ξέρουμε όλοι!!!

Όσον αφορά τον matson , είναι και λίγο τσαχπίνης , τι να κάνουμε???
"Πίστευα και πιστεύω πώς η χώρα μας είναι η πιο όμορφη στον κόσμο. Καμιά άλλη δεν είναι προικισμένη με φύση παρόμoιoυ φυσικoύ κάλλους και ισάξιους πολιτισμικούς θησαυρούς. Αυθεντική επιβεβαίωση, η Νάξος."
'Ιάκωβος Στεφ. Καμπανέλλης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Οκτ, 2007 12:57 pm
 Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
 Επιστροφή στην κορυφή 
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν εδώ και:   Ταξινόμηση κατά:   
Σελίδα 2 από 9 [178 Posts]   Μετάβαση στη σελίδα: Προηγούμενη 1, 2, 3, 4, ..., 7, 8, 9 Επόμενη
Δημοσίευση νέας Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
 Portal » Community » myprotia.gr magazine » Blogs
Μετάβαση στη:  

Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
You cannot post calendar events in this forum

myprotia.gr - myprotia@myprotia.gr - 2011

Forum with support of Syndicator RSS